"Fikri Hür, Vicdanı Hür, İrfanı Hür Eğitim Çalışanlarının Adresi"
image
HÜRRİYETÇİ EĞİTİM SEN ÜYELERİNİN OYLARI HİÇBİR SİYASİ PARTİNİN TAPULU MALI DEĞİLDİR!
279 29 Ocak, 2024

HÜRRİYETÇİ EĞİTİM SEN ÜYELERİNİN OYLARI HİÇBİR SİYASİ PARTİNİN TAPULU MALI DEĞİLDİR!

HÜRRİYETÇİ EĞİTİM SEN ÜYELERİNİN OYLARI HİÇBİR SİYASİ PARTİNİN TAPULU MALI DEĞİLDİR!

       31 Mart 2024 Mahalli İdari Yerel Seçimler nedeniyle siyasi partilerin adayları seçim ve tanıtım kampanyaları kapsamında ziyaretler gerçekleştirmektedir. Bu vesileyle seçime katılan adaylarda sendikamıza kendilerini ve projelerini anlatmak için ziyaret etmektedir. Hürriyetçi Eğitim Sen Hatay İl Temsilciliği olarak devletimizle, vatanımızla, milletimizle ve Cumhuriyetimizin Banisi Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’le sorunu olmayan tüm siyasi partilerin adaylarına kapımız açıktır. Kapalı kapılar arkasında kirli pazarlıklar yaparak, iftiralar atarak sendikacılık yapmaya çalışan sendika temsilcilerini ve önde gelenlerini buradan uyarıyoruz. Temsil ettiğiniz üyelerinizin siyasi görüşlerine saygı duyun, onların hak ve menfaatlerini korumak için yöneticisi olduğunuz sendikaları, hangi görüşten olursa olsun siyasi partilerin memur kolları haline getirmeyin. Aslolan işinizi sendikacılığı yapın. Unutmayın sendikalar talep, siyasi partiler arz makamıdır. Vatandaşın hizmetine talip olan adaylara hizmet etmek yerine, seçilecek olan siyasilerin asil olan vatandaşa hizmet etmesi için uğraşın. Hürriyetçi Eğitim Sen’e ayar vermeye çalışanlar, öncelikle kendinize bakın ve bir özdeğerlendirme yapın. Mevcut yapınız ve sendikal duruşunuzdaki bozulma nedeniyle, ne yapacağınızı siyasi bağlantılarınızdan gelecek talimatlarla belirler duruma geldiğinizi de yakından takip ediyoruz.

     Hürriyetçi Eğitim Sen; hiçbir siyasi parti, cemaat, tarikat ve her türlü oluşumdan bağımsız olarak sadece üyelerinin hak ve menfaatlerini savunmak üzere kurulmuş bir sendikadır. Hürriyetçi Eğitim Sen üyelerinin sahibi yoktur ve kimse bize parmak sallayamaz. Üyelerimiz, kendi HÜR iradeleriyle istedikleri siyasi partiyi ve adayı tercih edebilirler. Demokrasinin gereği de bunu gerektirir.

    Hürriyetçi Eğitim Sen Hatay İl Temsilciliği olarak 31 Mart 2024 Mahalli ve İdari Yerel Seçimlerinde ilimiz genelinde tüm pozisyonlara aday olan tüm siyasi partilerin adaylarına başarılar dileriz.

Mehmet Pancar

Hürriyetçi Eğitim Sen

Hatay İl Başkanı